منوهای نصب در پنل مدیریت

نقشه راه تحلیل رقبا و برندینگ

 • بررسی وضعیت بازار
 • تعیین رقبای کلیدی
 • بررسی وضعیت رقبا
 • تعیین استراتژی رقبا
 • تدوین استراتژی کسب و کار
 • بررسی استراتژی داخلی و خارجی
 • تاکتیک و اجرای استراتژی
 • مانیتورینگ وارائه گزارش
برندینگ-و-تحلیل-رقبا-دبیر

امروزه رقابت و رسیدن به نتیجه دلخواه در بیزینس‌ها در زمینه‌های مختلف بسیار تنگاتنگ است. اگر با راه و چاه مسیر موفقیت آشنا نباشید. در بین انبوه رقیبانتان گم می‌شوید. و اصلا کسی شما را نخواهد شناخت، چه برسد به اینکه محصولات و خدماتتان را بخرد! اما نگران نباشید تنها افرادی در این اقیانوس بی کران کسب و کارها به موفقیت همیشگی می‌رسند که در بین مردم و مخاطبان خود شناخته شوند. و این یعنی یک برندینگ بی‌نقص!

بله، مقصود من هم همین است. وقتی صحبت از برندینگ بیزینسی می‌شود. برخی‌ها فکر می‌کنند که برندینگ برای کسب و کارشان مهم نیست و اصلا نیازی به آن ندارند. اما باید بگویم که اینطور نیست. چرا؟

چون شاید در حال حاضر به هدف‌های موقتی رسیده باشید. اما یک نکته را فراموش نکنید که این وضعیت اگر توسط افراد حرفه‌ای به یک وضعیت دائم تبدیل نشود؛ نمودار فروش شما به زودی افت خواهد کرد. حتما می‌پرسید چطور باید به یک موفقیت دائم دست پیدا کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا هرآنچه که برای موفقیت تضمینی بیزینس‌تان نیاز است برایتان آشکار سازیم.

برندینگ-و-تحلیل-رقبا-دبیر
اهمیت برندینگ در بیزینس

همانطور که اشاره کردیم برندینگ و برندسازی برای شرکتتان به این خاطر اهمیت دارد که امروزه سازمان‌ها و شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف بسیارند، در صورتی که اقدام به برندسازی نکنید باید منتظر باشید تا بازار مصرف را رقیبانتان تصرف کرده و توجه مخاطبانتان را به خود جلب کنند.

بنابراین برندینگ در حال حاضر به عنوان یک پارامتر حیاتی و مهم برای بیزینس شما است. متخصصین آکادمی دبیر با چندین سال تجربه در حوزه برندینگ با موانع موجود در داشتن یک برند موفق آشنا بوده و  آماده ارائه بهترین خدمات در حوزه برندسازی می‌باشند. برای دریافت مشاوره برندینگ با ما در ارتباط باشید.

فرایند برندینگ نیاز به زمان دارد. البته شرکت‌های بزرگ صاحب برند معروف دنیا علاوه بر زمان و داشتن محصولات باکیفیت، متخصصین حرفه‌ای نیز در اختیار داشتند و هم اکنون توانسته‌اند نه تنها در کشور خود، بلکه در سطح جهان شناخته شوند. در برندینگ باید هر آنچه که در حوزه کاری شما برای مخاطب یک نیاز محسوب می‌شود به طور صحیح برآورده شود.

 به طوریکه مخاطبان شما با دیدن برندتان تصویری از کسب و کار و حوزه فعالیتتان و تفاوت شما با دیگر رقیبان را به ذهن آورند. و آن را به خاطر بسپارند. در این صورت مخاطبان شما به صورت خودآگاه و حتی ناخودآگاه اقدام به خرید محصول از شما خواهند کرد. این به دلیل اعتماد ایجاد شده در ذهن مخاطب و برطرف شدن نیازهای مخاطب از سوی شرکت دوست‌داشتنی شما است.  داشتن یک متخصص مجرب و حرفه‌ای که در تمام مرحل طی این مسیر طولانی بتواند درست و مدبرانه عمل کند بسار ضروری است. متخصصین برندینگ و تحلیل رقبای آکادمی دبیر با تجربه چندین ساله آنچه که برای برند شدنتان نیاز است را برآورده خواهند کرد.

برندینگ در کنار تحلیل رقبا ممکن است.

 تا زمانی که ندانید چه کسانی رقیب شما هستند، حتی نخواهید دانست که هویت خودتان چیست؟! و اصلا چه کسی هستید؟ شاید تصور کنید شناخت رقبا که دیگر کاری ندارد و همه چیز مشخص است. اما اینطور نیست!

شناخت رقبا و مشخص کردن آن به علاوه تحلیل و آنالیز صحیح و دقیق رقبا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت و برندینگ شرکت شماست. متخصصان استراتژیست آکادمی دبیر به طور منظم و دوره‌ای،‌ جلساتی را برای بررسی رقبا و تجزیه و تحلیل رفتار آن‌ها برگزار می‌کنند. همچنین استراتژیست‌های تیم دبیر آکادمی، با تحلیل و تجزیه پروفایل رقابتی کسب و کار‌های رقیب شما باعث رسیدن به شناخت دقیق و اصولی از شما و رقیبانتان خواهند شد. و بدون شک بیزینس شما در مسیر موفقیتی که میخواهید قرار خواهد گرفت.

مزایای برندینگ و برندسازی برای شرکت شما:  
 • برند باعث افزایش اعتماد مشتریان به شماست.
 • برند باعث خرید بی چون و چرای مشتری از شماست.
 • برند موجب تسریع فرآیند‌های بازاریابی و فروش شماست.
 • برند به کسب و کار شما اعتبار می‌بخشد
 • برند باعث می‌شود مشتریانتان در مواقع حساس در کنارتان باقی بمانند.
 • برند شرکت شما برای کارکنان شرکتتان تاثیر مثبت داشته و خلاقیت و نوآوری آنها را افزایش می‌دهد.
 • برند باعث تولید ثروت و درآمد شرکت شماست. 
برندینگ و تحلیل رقبا به طور خلاصه دارای مراحل زیر است:
برندینگ-و-تحلیل-رقبا-دبیر

آنالیز رقبا

برندینگ-و-تحلیل-رقبا-دبیر

برنامه ریزی

اجرا و پیاده سازی

برندینگ-و-تحلیل-رقبا-دبیر

4. آنالیز و گزارش دهی

برای اطلاع بیشتر در مورد تحلیل رقبا و برندینگ با ما در تماس باشید.

سئو-وبسایت
تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه یاران فناور فردیس می‌باشد.