منوهای نصب در پنل مدیریت

نقشه راه تولید محتوا

  • تعیین حوزه فعالیت
  • تشخیص نیاز
  • تعیین نوع محتوا
  • تعیین فرمت محتوا
  • انتخاب تیم محتوا
  • تولید محتوا
  • پروموت محتوا
  • ارزیابی نتایج و تجزیه و تحلیل
خدمات-تولیدمحتوا
خدمات-تولیدمحتوا

تولید محتوا برای سایت

باتوجه به گسترش حضور کسب و کارها در فضای دیجیتال و راه اندازی وب سایت حرفه‌ای برای برند خود، تقاضا برای تولید محتوا بسیار زیاد شده است. در این میان محتوای بی‌کیفیت نیز به شدت درحال افزایش بوده و برخی از کسب و کارها را می‌بلعد.

شما بعنوان مدیر یک کسب و کار در وهله اول باید توانایی تشخیص محتوای کاربرپسند و خوب را از محتوای بی‌کیفیت داشته باشید. تا بتوانید رتبه خوبی در بین سایر وبسایت‌ها به دست آورید.

 ما در آکادمی دبیر آماده ارائه محتوای وب سایت برای کسب و کار شما هستیم.

انواع محتوای وب سایت

 1. محتوای صفحات مختلف سایت

وب سایت شما پس از طراحی آماده ارائه به کاربران و رونمایی نیست. شما باید در ابتدا محتوای متنی صفحات مختلف سایت خود را آماده کنید. بخاطر داشته باشید که محتوایی که توسط شما برای این قسمت، نگاشته میشود راهنمای استفاده کاربران بوده و میتواند مخاطب را جذب و یا دفع کند! تصمیم با شماست.

در صفحات مختلف CTAهای بسیاری وجود دارد که اگر بصورت حرفه‌ای طراحی شوند میتوانند مخاطب را در مسیر موردنظر شما سوق داده و شما را به هدف موردنظرتان برسانند.

توجه داشته باشید؛ تک تک کلماتی که در وب سایت شما وجود دارند، به نوعی بیانگر برند و محصولات و خدمات شما هستند بنابراین تمام محتوا می‌بایستی بصورت حرفه‌ای و اصولی نوشته شوند.

نگران نباشید! کافیست اطلاعات کسب و کارتان را در اختیار تیم تخصصی آکادمی دبیر قرار دهید تا محتوای صفحات وب سایتتان بصورت حرفه‌ای در کمترین زمان نگاشته شوند.

  1.  
  2. 2. مقالات وب سایت

مهم‌ترین بخش وب سایت شما، بخش وبلاگ است. این قسمت کاربرپسندترین قسمت هر وب سایت است که توانایی جذب مخاطب، تبدیل مشتریان به مشتریان وفادار، اعتماد به برند، ایجاد تعامل، ایجاد فروش وغیره را دارد.

محتوایی که در قسمت بلاگ سایت شما قرار داده می‌شود می‌بایستی هم کاربرپسند باشد هم گوگل پسند! محتوایی کاربر پسند خواهد بود که بتواند به سوال مخاطب پاسخ داده و نیاز او را برطرف کند و محتوایی گوگل پسند است که در ابتدا با رعایت اصول سئو نگاشته شده باشد و مهم‌تر اینکه موردپسند کاربران گوگل باشد.

همانطور که ملاحظه کردید نوشتن محتوایی که هم کاربرپسند باشد هم گوگل پسند، یک کار حرفه‌ای و اصولی است که مستلزم بکارگیری افراد حرفه‌ای می‌باشد.

محتواکاران آکادمی دبیر با تجربه چندین ساله در حوزه محتوانویسی تخصصی و حرفه‌ای، آماده ارائه مقالات حرفه‌ای و اصولی برای بخش وبلاگ وبسایت شما هستند.

خدمات-تولیدمحتوا

مزایای محتوا حرفه‌ای در وب سایت

کسب رتبه برتر در گوگل

I am card slider Item content. Click here to edit this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
خدمات-تولیدمحتوا

افزایش اعتماد به برند

I am card slider Item content. Click here to edit this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

اگر به دنبال دست یابی به مزایای محتوای حرفه‌ای در وبسایت کسب و کارتان هستید همین حالا با متخصصین محتوا کار ما در ارتباط باشید.

خدمات-تولیدمحتوا

۳ نوع محتوای کاربردی در کسب و کارها

 

۱. محتوای متنی:

همانطور که پیشتر در رابطه با آن صحبت کردیم، محتوای متنی بار اصلی انتقال پیام برند شما را به دوش می‌کشد. کافیست بتوانید زبان مشترکی بین برند و جامعه هدف خود پیدا کنید! اینکار موفقیت شما را رقم خواهد زد.

تقویم محتوای یک ماهه

تدوین استراتژی محتوا یک ماهه

تدوین کلمات کلیدی اصلی

تدوین کلمات کلیدی برای وبلاگ

20 مقاله ماهانه سئو شده

 25 مقاله ماهانه سئو شده

 30 مقاله ماهانه سئو شده

بررسی لینک سازی داخلی

بهینه سازی کلمات کلیدی وبلاگ

۲. محتوای تصویری

اگر تمام تمرکز تیم شما بر محتوای متنی باشد و توجهی به تصاویر بکار رفته در بستر آنلاین کسب و کارتان نداشته باشید هم نمیتوانید به هدف خود برسید. حتی اگر بهترین و حرفه‌ای‌ترین متن‌ها را نوشته باشید. مخاطب شما نیاز دارد لابه‌لای مطالبی که در سایت شما می‌خواند تصاویر مرتبطی نیز ببیند. پس مخاطب را غرق در متن نکنید و با استفاده از تصاویر حرفه‌ای و مرتبط مطالب خود را جذاب و گیرا کنید.

به یاد داشته باشید که شبکه‌های اجتماعی بعنوان یکی از بسترهای مهم کسب و کار شما، با تکیه بر تصاویر پیش برده می‌شوند. بهتر است قدرت تصاویر را دست کم نگیرید.

تیم آکادمی دبیر با بکارگیری طراحان گرافیک حرفه‌ای از سراسر کشور، آماده یک طراحی منحصر بفرد برای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی شماست.

خدمات-تولیدمحتوا

پوستر _ 150,000 تومات

لوگو _ 200,000 تومان تا 2,000,000 تومان

کاتالوگ _ هر برگ 20,000 تومان

 بروشور 2 لت _ 200,000 تومان

بروشور  3 لت _ 250,000 تومان

نشریه _ شروع هر صفحه از 20,000 تومان

استند _ 100,000 تومان

بنر 3.4 _ 200,000 تومان

کارت ویزیت تک رو _ 75,000 تومان 

 کارت ویزیت دو رو _ 100,000 تومان 

اینفو گرافیک _ شروع از 150,000 تومان

پست اینستاگرام  _ شروع از 20,000 تومان

استوری اینستاگرام _ شروع از 30,000 تومان

۳. محتوای ویدئویی

امروزه ویدئوها از جمله مهم‌ترین و جذاب‌ترین‌ها در حوزه کسب و کار به شمار می‌روند. انواع ویدئو شامل: کلیپ، موشن گرافی، استاپ موشن، انیمیشن، تیزر، ویدئو کلیپ و غیره می‌باشد. انتقال پیام برند از طریق ویدئو از جمله ملزومات هر کسب و کار می‌باشد.

اگر به دنبال محتوای ویدئویی سطح بالا و مقرون بصرفه هستید با ما در ارتباط باشید. 

خدمات-تولیدمحتوا

لوگو موشن _  هر ثانیه 20 تومان 
موشن گرافیک سطح A _  هر ثانیه 20 تومان 

موشن گرافیک سطح A+ _ هر ثانیه 25 تومان

موشن گرافیک سطح A++ _هر ثانیه 30 تومان

استاپ موشن دیجیتال _ هر ثانیه 30 تومان

موشن گرافیک تمام طراحی _ هر ثانیه 80 تومان

استاپ موشن ویدیویی _  هر ثانیه 80 تومان

کلیپ مصاحبه _  هر ثانیه 80 تومان

تیزر موشن _ هر ثانیه 30 تومان

فتوکلیپ _  هر ثانیه 12 تومان

تیزر _ هرثانیه 35 تومان

 برای اطلاع بیشتر در مورد محتوا با ما در تماس باشید.

ارتباط-با-دبیر
تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه یاران فناور فردیس می‌باشد.