منوهای نصب در پنل مدیریت

نقشه راه سئو سایت

 • ارائه گزارش و خطاهای وبسایت
 • تعیین استراتژی سئو
 • تعیین بهینه سازی کلمت لیدی
 • بهینه سازی سایت و محتوا
 • سئو تخصصی سایت
 • ارائه گزارش و بهبود در روند
سئو-وبسایت

سئو و بهینه سازی سایت

همان‌طور كه می‌دانید سایت بدون بازدید، مانند جشن بدون مهمان بی‌ارزش است. پس اولین اقدام برای بالا بردن ارزش یک سایت جذب بازدیدكننده مفید در جهت بهینه سازی است.

ما با چندین سال سابقه کار در این حوزه، در كنار شما هستیم تا با ارائه حرفه‌ای‌ترین و تازه‌ترین خدمات سئو ترافیك ارگانیك سایت شما را بالا ببریم و در بهینه سازی سایت شما تحولی شگرف ایجاد كنیم.

شما می‌توانید به كمك استراتژی کارشناسان تیم سئو آکادمی دبیر، رقیبانتان را یكی پس از دیگری جلو بزنید و محبوبیتی واقعی در دنیای گوگل برای خود ایجاد كنید.

در یک تعریف مختصر SEO به معنی بهینه سازی سایت است، در واقع تمام فعالیت‌های لازم در داخل و خارج سایت به منظور قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل، جز فعالیت‌های بهینه سازی محسوب می‌شود.

3 بازو اصلی جهت موفقیت در سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو-وبسایت

سئو (on-page)

در این روش به بررسی و شناسایی کلمات کلیدی، تولید محتوا یونیک، آنالیز وضعیت وبسایت رقبا و استراتژی لازم در لینک‌ سازی داخلی و خارجی توجه ویژه‌ای می‌شود.
در واقع اولین گام برای کسی که می‌خواهد امتیاز سئو وبسایت خود را بالا بیاورد، یافتن محتوا باارزش و یونیک است. برای موفقیت در این مسیر، باید استراتژی سئو(on-page) را دنبال کنند.

سئو-وبسایت

سئو (off-page)

اگر می‌خواهید امتیازی بالا در مقایسه با وبسایت‌های قدیمی و پربازدید داشته باشید، باید استراتژی سئو  (off-page) را دنبال کنید.

در این روش فعالیت در پلتفورم‌های اجتماعی، گرفتن بک لینک از سایت‌های معتبر و توجه به کانت مارکتینگ باید در اولویت شما قرار بگیرد.

سئو(Technical)

بررسی و رعایت تمام قوانین اصلی گوگل و سئو، توجه به کدنویسی استاندارد وبسایت و تلاش برای بالا بردن سرعت وبسایت از جمله اقدامات لازم در این زمینه است.

برای دریافت مشاوره سئو و بهینه سازی وبسایت خود با متخصصین سئو در آکادمی دبیر در ارتباط باشید.

چرا سئو؟

اولین پیشنهاد ما به صاحبان كسب‌وكار، برای رسمی كردن فعالیتشان و دیده شدن در این بازار پر رقابت، ایجاد و طراحی سایت، برای برندشان است.

اما آیا هر سایتی با هر استراتژی طراحی، مناسب برای معرفی كسب‌وكار است؟ امكان دیده شدن این سایت میان میلیاردها سایت چقدر است؟ دقیقا اینجاست كه سئو به كمك شما می‌آید و وبسایت شما را از قعر چاه، برای دیده شدن بالا می‌كشد.

سئو-وبسایت
خدمات-سئو-دبیر

سئو یا تبلیغات؟

شكی در این نیست كه مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه معرفی خدمات برند تبلیغات است. اما برای یك كسب‌وكار نوپا تا چه اندازه می‌تواند تبلیغاتی با هزینه بالا به‌صرفه باشد؟ اگر تنها راه معرفی خدمات یک سایت تبلیغات باشد، تا چه اندازه می‌تواند موفق شود؟

طبق آمار منتشرشده روزانه 3.5 میلیارد سرچ در دنیای گوگل انجام می‌شود و تقریبا 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس اینترنت و صفحه‌هات اولیه گوگل بهترین پلتفورم برای تبلیغات برند شماست.

با بالا بردن رتبه سایت توسط SEO و قرار گرفتن در صفحات اولیه گوگل علاوه بر جذب ترافیك ارگانیگ، دیگر نیاز چندانی به اینکه سایت‌های دیگر برند شما را تبلیغ کنند،ندارید بلکه می‌توانید تبلیغات دیگر سایت‌ها را بر عهده بگیرید و از این راه کسب درآمد کنید.

هزینه بهینه سازی سایت SEO

هزینه بهینه سازی سایت یا همان SEO جهت قرارگرفتن در صفحات اول گوگل بسیار كمتر از تبلیغات است. سئو درواقع سرمایه‌گذاری بلندمدت روی سایت است كه آثار و نتایج آن مانند تبلیغات موقتی نیست، بلكه می‌تواند در صورت فعالیت مستمر شما، همواره سایتتان را در لیست نتایج اول گوگل نگه دارد.

سئو-وبسایت

مزایای استفاده از كارشناسان تیم سئو آکادمی دبیر در بهینه سازی سایت:

 • پشتیبانی كامل
 • افزایش درصد فروش
 • افزایش ترافیك ارگانیك سایت
 • مشاوره و آموزش تولید محتوا
 • بررسی مسائل مربوط به سئو داخلی و خارجی سایت
 • آنالیز سایت شما و تدوین بهترین استراتژی برای پیش‌بردن
 • افزایش رتبه و جایگاه سایت و قرارگرفتن در صفحات اول جستجو گوگل

اگر به دنبال دست یابی به مزایای سئو و بهینه سازی حرفه‌ای در وبسایت کسب و کارتان هستید همین حالا با متخصصین سئو ما در ارتباط باشید. 

برای اطلاع بیشتر در مورد مزایای سئو و بهینه سازی با ما در تماس باشید.

سئو-وبسایت
تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه یاران فناور فردیس می‌باشد.