منوهای نصب در پنل مدیریت

همه‌ چیز در مورد خرید فالوور در اینستاگرام

شاید گاها احساس کنید که محتوای اینستاگرامتان خوب، مناسب و کاربرپسند است، اما تصور کنید اگر 10 هزار نفر شما را فالو کنند چقدر پیجتان بهتر می‌شود؟ خرید فالوور در اینستاگرام

چه بخواهید در شبکه‌های اجتماعی معروف شوید و چه به دنبال افزایش آگاهی نام تجاری خود در اینستاگرام باشید، از میانبرها(Shortcut)  برای افزایش مخاطب در هر کجا که می‌توانید استفاده کنید. از جمله «خرید» دنبال کنندگان اینستاگرام، که  بسیار وسوسه انگیز است. ما در آکادمی دبیر تمام سوالاتی را که ممکن است در مورد خرید فالوور در اینستاگرام داشته باشید، پوشش دادیم تا به شما دید بهتری از نحوه عملکرد آن ارائه شود. ما همچنین برای عملکرد بهتر شما نکات مثبت و منفی را بررسی کرده‌ایم.

آیا خرید فالوور در اینستاگرام ممکن است؟

بله، شما می‌توانید خرید فالوور در اینستاگرام را انجام دهید. خدمات ارزان زیادی وجود دارد که به شما امکان این را می‌دهد 1000 دنبال کننده را با تنها ۴۰ هزار تومان خریداری کنید. اما در واقع شما فقط برای دریافت یک عدد پول پرداخت می‌کنید نه دنبال کننده! بسیاری از این دنبال کنندگان یا ربات یا حساب غیرفعال هستند، یا اینکه هرگز با پست‌های شما درگیر نخواهند شد.

شاید فکر کنید هزینه 1000 دنبال کننده معادل با ۲ عدد قهوه موکا معامله خوبی باشد. اما مطمئناً، اگر واقعاً به همین راحتی و ارزانی بود، همه این کار را می‌کردند. ولی سوال این است که آیا خرید فالوور در اینستاگرام برای تجارت شما قانونی و بی‌خطر است؟ آیا این نوع از سرمایه گذاری ارزشمند است؟ خرید فالوور در اینستاگرام نشانه‌ی بارز هدر رفتن سرمایه گذاری شما است. خرید فالوور در اینستاگرام

 نحوه خرید فالوور در اینستاگرام

خرید فالوور در اینستاگرام - نحوه خرید فالوور

بیشتر فالوورهای قابل خرید، یا رباتها هستند یا حساب‌های غیر فعال. نحوه کار آن‌ها هم این گونه است:

 • فروشندگان فالوور جعلی

خرید فالوور در اینستاگرام به خصوص اگر جعلی هستند اکنون بسیار دشوارتر از چند سال پیش است. چرا؟ زیرا اینستاگرام با حساب‌هایی که شرایط خدمات این کمپانی را نقض می‌کنند با سختگیری برخورد می‌کند. این روزها برای خرید فالوور در اینستاگرام، شما باید کسی را بشناسید که بتواند شما را با فروشنده‌ای که در واقع ربات‌ها را می‌سازد، آشنا کند.

اما وقتی فالوور خریدید چه اتفاقی می‌افتد؟ چقدر باید منتظر بمانید تا فالوورهایتان فعالیت کنند؟ البته خود سیستم فروش فالوور جعلی به طور مکرر فالوورهای شما را عوض می‌کند تا اینستاگرام شک نکند. به طور خلاصه اگر فالوور خریداری کردید زیاد امیدوار نباشید چون فعال نخواهند بود در نتیجه هیچ فایده‌ای برای شما نخواهند داشت.

هنگام خرید فالوور در اینستاگرام، فقط به صورت پوچ و بیهوده هزینه پرداخت می‌کنید. فعالیت فالوورهایتان تضمین شده نیست، اصلا احتمال دارد همان مقدار کم فعالیت را هم نداشته باشند. خرید فالوور در اینستاگرام

 • ربات‌های اینستاگرام

ربات‌های اینستاگرام همه جا هستند. به احتمال زیاد تا امروز به چندین مورد از آنها برخورد کرده‌اید. شرکت‌هایی وجود دارند که روند ایجاد ربات‌ها را خودکار کرده‌اند و سپس می‌توانند این ربات‌ها را به عنوان دنبال کننده بفروشند. در برخی موارد، رباتها حتی ممکن است با استفاده از تصاویر و نامهای دزدیده شده، هویت یک شخص واقعی را به خود بگیرند.

بسته به سرویس، با استفاده از اتوماسیون برای به اشتراک گذاری و پسندیدن محتوای دیگران این حساب‌های ساختگی حتی ممکن است واقعی به نظر برسند، برخی حتی می‌توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال، از آنجا که آنها افراد واقعی نیستند، از نظر فالو کردن و فعالیت، واقعی نخواهند بود. در نتیجه، تعاملی که آنها انجام می‌دهند تأثیر کمی خواهد داشت.

بدون فالوورهای واقعی که بتوانند با محتوای شما درگیر شوند، پست‌های شما به جز مخاطبان اصلی شما اساساً از همه پنهان خواهند ماند، بعلاوه، پیروان ربات شما در زندگی واقعی با دوستان یا خانواده در مورد برند شما بحث نخواهند کرد، زیرا آنها در زندگی واقعی وجود ندارند.

 • حسابهای غیرفعال

با این حال، همه فالوورهای جعلی ربات نیستند. برخی از شرکت‌ها فالوورهای واقعی می‌فروشند. یعنی افراد با صفحه‌های اینستاگرام واقعی.

در این شرایط، حساب‌هایی ایجاد می‌شوند یا به این دلیل که توسط کاربرانی مدیریت می‌شوند که تنها هدف آنها از ارائه این سرویس، کسب درآمد از طریق افزایش دنبال‌کننده در اینستاگرام است. و اگرچه این فالوورها ممکن است زود تر فعالیت کنند، اما در آخر، فعالیت حساب‌های آنها، در Instagram کاهش می‌یابد.

همچنین اگر حساب کاربری آنها تنها با هدف افزایش فالور در اکانت‌های مختلف باشد. مطمئن باشید که این اکانت‌ها فعالیت بسیار بسیار ناچیزی در تعامل با محتوا، خرید کالا، بازنشر محتوا و… خواهند داشت.

علاوه بر خرید فالوور در اینستاگرام به طور مستقیم، می‌توانید برای فالو کردن استراتژیک حسابهای دیگر از طرف خود بر اساس تنظیماتی مانند (مکان، هشتگ، نوع حساب و جنسیت) پول پرداخت کنید. در بهترین حالت، حساب‌های فالو شده پس از فالو شدن توسط شما، اکانت شما را دنبال خواهند کرد.

اگر همین کار را انجام دهید، پیروان شما به احتمال زیاد افراد واقعی خواهند بود، اما اینکه در محتوای شما تعامل کنند یا نه مشخص نیست. شما حتی نمی‌توانید تضمین کنید که این حساب‌ها شما را فالو می‌کنند، پس این روش نیز یک سرمایه گذاری خطرناک است. اکثر حساب‌ها شما را فالو نمی‌کنند و حتی اگر این کار را انجام دهند، احتمالاً طولانی مدت، وفادار یا دنبال کننده فعال نخواهند بود.

چرا باید از خرید فالوور در اینستاگرام پرهیز کنیم؟

خرید فالوور در اینستاگرام - پرهیز از خرید فالوور

 • دنبال کنندگان زودهنگامی خواهید داشت که با گذشت زمان کاهش می‌یابند.

خرید فالوور در اینستاگرام به طوری کلی هیچ ارزش طولانی مدت برای محتوای شما ندارد. فالوئرهایی که خریداری می‌کنید ممکن است اوایل بازدید، لایک و کامنت به شما بدهند، اما مطمئن باشید که در طولانی مدت اثری از آن‌ها در پیج شما نخواهد بود.

و واقعاً 10 هزار فالووری که با شما ارتباط برقرار نمی‌کنند چقدر می‌توانند مفید باشند؟ فعالیت، کلید نمایش الگوریتم اینستاگرام برای کاربران است. بدون لایک و کامنت، پست شما به احتمال قوی در اکسپلور مخاطبان شما نمایش داده نمی‌شود.

 • می‌توانید به اعتبار خود آسیب برسانید.

داشتن تعداد زیاد فالوور باعث می‌شود کاربران شما را به صورت ارگانیک دنبال کنند، اما برای این مورد نیز تضمینی نیست.

این خطرات را همیشه در یاد داشته باشید که این فالوورها احتمالاً هرگز پستی را لایک نخواهند کرد و در مورد آن اظهارنظر نمی‌كنند، و اگر شما دفعات زیادی خرید فالوور در اینستاگرام را به طور جعلی انجام دهید، می‌توانید اعتبار خود را نزد مخاطبان واقعی خود از بین ببرید.

کاربران ممکن است متوجه شوند که تعداد زیادی تعامل در پست‌هایتان ندارید، که همین امر می‌تواند آنها را از پیگیری اکانت شما منصرف کند. اگر 10 هزار فالوور دارید اما فقط چهار لایک در هر پست داشته باشید، مردم به زودی متوجه می‌شوند جریانی در کار است.

خودتان اگر می‌دیدید که بیشتر مخاطبان یک پیج حساب‌های غیرفعال یا رباتها هستند، هنوز فالو می‌کردید؟ به احتمال زیاد نه! چون فریبکارانه به نظر می‌رسد و اعتماد شما سلب می‌شود.

 • فالوورهای خریداری شده اینستاگرام می‌توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند.

اگر درصد بالایی از مخاطبان واقعی نیستند، اندازه گیری میزان ارتباط مخاطب هدف شما با نام تجاری شما عملاً غیرممکن است. اگر آن رباتها و حسابهای غیرفعال نسبت را عوض کنند، چگونه پست‌هایی را که با مخاطب واقعی شما مطابقت دارند، می‌توان اندازه گیری کرد؟

اگر ندانید پست‌های شما چقدر خوب عمل می‌کنند یا نظر مخاطبان واقعی شما چیست، هرگز نمی‌توانید فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتری واقعی تبدیل کنید. خرید فالوور در اینستاگرام

در نهایت، اگر هزینه‌ای برای فالوورهای اینستاگرام پرداخت می‌کنید، این هزینه صرف فالوورهای با‌کیفیت و واقعی نمی‌شود. شما در حال پرداخت برای یک عدد خالی هستید. و از آنجا که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل بستگی دارد، نه فالوورها، خرید فالوور در اینستاگرام یک راه حل طولانی مدت نیست. در واقع، این اصلاً یک راه حل نیست.

وقت، انرژی و هزینه‌ای را که برای خرید فالوورها اختصاص داده‌اید، در عوض بر ایجاد روابط اصیل با مخاطبان واقعی اختصاص دهید و بر روی آن تمرکز کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، فالوورهای وفادار شما بدون نیاز به رشوه، اخبار و محتوای شما را پخش کرده و با نام تجاری شما درگیر خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا حتما مقاله‌ی نکات مهم در تولید محتوا، که هر محتواکاری باید بداند را مطالعه کنید.

 • اینستاگرام پیروان جعلی را شناسایی و دلیت می‌کند.

اخیراً، اینستاگرام شرایط سیستم خود را برای شناسایی و حذف حساب‌های غیر معتبر از سیستم عامل خود به روزرسانی کرده است. اینستاگرام هرگونه لایک کردن، فالو کردن یا نظر را از برنامه‌های دیگر که برای رشد مصنوعی مخاطبان حساب طراحی شده‌اند، حذف می‌کند. با خرید فالوور، دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کنید و ممکن است واکنش مدیران اینستاگرام به این موضوع خوب نباشد.

هدف اینستاگرام محافظت از حساب‌ها و تجربیات واقعی و حفظ تعاملات واقعی است. فعالیت جعلی یا خریداری شده این مأموریت را نقض می‌کند و ممکن است عواقبی در پی داشته باشد، بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد دهید.

گزینه‌های دیگر برای خرید فالوور در اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام به تعامل، بیشتر از تعداد فالوورها، پاداش می‌دهد و محتوایی مشابه پست‌هایی را نشان می‌دهد که کاربران در گذشته درگیر آن بوده‌اند. به منظور ایجاد تعامل، اقدامات مختلفی وجود دارد که می‌توانید در سیستم عامل امتحان کنید تا در مقابل مخاطبان ایده آل خود حاضر باشید.

با استفاده از شیوه‌های خوب بازاریابی اینستاگرام خواه در حال ساختن نام تجاری شخصی خود باشید و یا یک حساب کاربری در شرکت، می‌توانید ماهانه تقریباً به 800 میلیون کاربر اینستاگرام دسترسی پیدا کرده و مخاطبان معتبری ایجاد کنید. خرید فالوور در اینستاگرام

 1. حساب خود را عمومی کنید.

ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا کاربران بتوانند محتوای شما را ببینند. به این ترتیب، هنگامی که محتوای شما در صفحات اکسپلور کاربران ظاهر می‌شود، می‌توانید مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد دهید و بازدیدکنندگان هدف خود را جذب و سرگرم کنید. اما اگر در زمینه‌ی محتواسازی تجربه‌ی کافی ندارید می‌توانید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنم با متخصصین ما در آکادمی دبیر در ارتباط باشید.

 1. با انتشار محتوای باکیفیت به کاربران دلیل دهید تا شما را دنبال کنند.

در مرحله بعدی، پست‌های مختلفی را منتشر کنید. می‌توانید تصاویر، GIF ها، فیلم‌ها، بومرنگ‌ها، مسابقه‌های مربوط به استوری خود، نحوه کار، محتوای تولید شده توسط کاربر و موارد دیگر را  انتشار دهید. با استفاده از عکس‌های با کیفیت بالا ، نوشتن کپشن‌های جذاب، ارسال مداوم پست و حفظ سبک کلی منحصر به فرد برای متفاوت بودن از حساب‌های دیگر، در بین دنبال کنندگان خود اعتماد و هیجان ایجاد کنید. هشتگ‌های به جا و درست و متناسب بزنید.

 1. از تمامی توانایی‌های اینستاگرام استفاده کنید.

در آخر، از کانالهای مختلف در این سیستم عامل مانند Instagram Live ، IGTV ، Instagram Stories  یا خرید در  Instagram  استفاده کنید. روش‌های مختلفی برای ارتباط با کاربران وجود دارد و از طریق این ویژگی‌ و راه‌ها، می‌توانید تعامل و ترافیک را به صورت ارگانیک و معتبر به سمت پیج اینستاگرام خود هدایت کنید. خرید فالوور در اینستاگرام

 1. از هشتگ استفاده کنید.

خرید فالوور در اینستاگرام - هشتگ

هشتگ‌ها برای یافتن مخاطبان جدید مانند شمش طلا هستند. کاربران هشتگ‌ها را برای آپدیت شدن در مورد موضوعات خاص مورد علاقه خود دنبال می‌کنند. اگر به طور عمدی از آنها در کپشن خود استفاده کنید، شانس زیادی دارید که در اکسپلور افرادی که قبلاً هرگز محتوای شما را ندیده‌اند، ظاهر شوید.

اما افزودن هشتگ‌های تصادفی به تمام مطالب خود را انجام ندهید. برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را مورد هدف قرار می‌دهید یا نه، به یک استراتژی هشتگ نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، نکته جالب در مورد هشتگ‌های اینستاگرام همین است. ممکن است این تعداد هشتگ، خیلی زیاد به نظر برسد، اما اگر برای نحوه استفاده از آنها استراتژی داشته باشید، احتمالاً بیش از 30 مورد مناسب برای یک پست خود پیدا می‌کنید. پس به هیچ عنوان به سادگی از کنار هشتگ عبور نکنید!

 1. با سایر کاربران اینستاگرام درگیر شوید

یک قانون خوب در اینستاگرام تعامل با کاربران دیگر است. خواه پست‌های آنها را دوست داشته باشید، نظر دهید، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید، هر تعامل برای شما و آنها مهم است. الگوریتم اینستاگرام تعامل را ترجیح می‌دهد، این بدان معناست که هرچه بیشتر تعامل داشته باشید (و افراد هرچه بیشتر با شما تعامل داشته باشند) احتمال نمایش محتوای شما در اکسپلور بیشتر خواهد بود. این به معنای قابلیت مشاهده و رشد بیشتر صفحه شما است.

قبل از این که زیاده روی کنید، به یاد داشته باشید که Instagram برای این قانون محدودیتی دارد. مواردی وجود دارد که پلت فرم رسانه‌های اجتماعی در صورتی که کاربران بیش از چند صد پست را در یک ساعت لایک کرده و در مورد آنها نظر دهند، از درگیر شدن با محتوا جلوگیری می‌کند. ( به اصطلاح اکشن بلاک می‌شوند.)

 1. از Stories Instagram استفاده کنید

روزانه 500 میلیون کاربر فعال اینستاگرام از استوری‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند. مخاطبان همیشه منتظر ویدیو و میم (Meme) بعدی هستند تا از یک دیگر در استوری اینستاگرام مشاهده کنند. آنچه باعث می‌شود استوری‌ها حتی از فید سنتی اینستاگرام برای رشد بهتر باشند، توانایی تعامل کاربران با محتوای یک استوری است.( نظرسنجی‌ها، مسابقه‌ها و سوالات).

هرچه افراد با این عناصر تعامل بیشتری داشته باشند، اینستاگرام استوری شما را با افراد بیشتری به اشتراک می‌گذارد. خرید فالوور در اینستاگرام

در نتیجه،

تنها یک راه بهتر برای رشد در اینستاگرام وجود دارد

خرید فالوور در اینستاگرام - رشد در اینستاگرام

چندین سال است که اینستاگرام یکی از سریعترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی است و به زودی هیچ نشانه‌ای از کند شدن آن مشاهده نمی‌شود. این فشار برای ادامه و رشد می‌تواند باعث وسوسه‌ی خریداران شود، اما تسلیم این فشار نشوید. بین پیامدهای ناشی از خود پلتفرم، معیارهای پایین آمدن میزان مشارکت و خطر اسپم شدن کاربران خوش فکر با نظرات ربات، خرید فالوور در اینستاگرام به سادگی ارزش دردسر را ندارد. گزینه‌های موجود در این مقاله می‌توانند به شما کمک کنند راهی برای افزایش فالوورهایتان داشته باشید که ارزش آن بیش از 10 هزار فالوور جعلی باشد.

 

خواندن این مقالات توصیه می شود :

تولید محتوا در اینستاگرام به سبک بازاریابی ویدیویی

چگونه از طریق تولید محتوا برای اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟

0 پاسخ به "همه‌ چیز در مورد خرید فالوور در اینستاگرام"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه یاران فناور فردیس می‌باشد.