منوهای نصب در پنل مدیریت

 درباره ما

درباره-دبیر
درباره-دبیر

ما به مخاطبان هدف شما نشان میدهیم که شما وجود دارید!

تا به حال در رابطه با کسب و کارهایی شنیده‌اید که محصول و یا خدمت بینظیری داشته‌اند اما به این دلیل که مخاطبان از وجود آن‌ها باخبر نشده‌‌اند شکست خورده‌ است؟

ما در آکادمی دبیر دقیقا به همین سبب اینجا هستیم. تا صدای شما را به مخاطبانتان برسانیم و آنها را به سمت کسب و کارتان سوق دهیم.

ما در آکادمی دبیر به چه کسانی خدمات ارائه میکنیم.

درباره-دبیر

استارتاپ‌ها

با آموزش و مشاوره دیجیتال مارکتینگ استارتاپ‌های مختلف را در صفر تا صد مسیر کسب و کارشان همراهی میکنیم.

ادارات و سازمان‌ها

به سازمان‌ها و اداره‌های مختلف کمک میکنیم تا با بکارگیری روش‌ها و تاکتیک‌های جدید روند خود را بهبود ببخشند.

درباره-دبیر

کسب و کارهای سنتی

کسب و کارهای ینتی برای دیده شدن هرچه بیشتر به مدرن شدن نیاز دارند ما در این مسیر آن‌ها را همراهی میکنیم.

درباره-دبیر

کسب و کارهای آنلاین

ما به کسب و کارهای آنلاین کمک میکنیم تا با بکارگیری تاکتیک‌های بازاریابی آنلاین بیش از پیش سهم بازار هدف را از آن خود کنند.

4 کار اصلی که برای بهبود روند کسب و کارها انجام میدهیم

  • درباره-دبیر طراحی وب سایت

طراحی سایت اولین گام بازایابی آنلاین می‌باشد. ما در آکادمی دبیر باتوجه به اهداف هر کسب و کار وبسایت متناسب با آن‌ها را برایشان طراحی می‌کنیم.

  • درباره-دبیر سئو وبهینه‌سازی

وب سایت‌ها بدون بهینه‌سازی سود و منفعتی برای کسب و کارها نخواهند داشت. ما در آکادمی دبیر وب سایت کسب و کارها برای رسیدن به نتایج برتر گوگل بهینه میکنیم.

  • درباره-دبیر بازاریابی محتوایی

محتوا پادشاه است و هر کسب و کار برای دست‌یابی به موفقیت به بازاریابی محتوایی نیاز دارد. ما با تولیدمحتوای کاربرپسند برای کسب و کارها برندسازی و فروش ایجاد میکنیم.

  • آیکون-درباره-ما-4 بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی بستری رایگان و پرمخاطب برای فعالیت موثر کسب و کارها هستند. ما با فعالیت حرفه‌ای در این پلتفرم‌ها برند را به گوش مخاطبان موردنظر کسب و کارها می‌رسانیم.

درباره-دبیر

چگونه به جایگاه امروز آکادمی دبیر رسیده‌ایم.

اولین استارتاپ_ مهر 96

ما اولین کار خودمان را بیشتر شبیه یک سرگرمی شروع کردیم. در واقع در آن به دنبال سودآوری نبودیم و تنها هدف ما کمک به درآمدزایی دانشجویان بود. ما بعد از مدتی آن را تعطیل کردیم تا به سراغ کار جدی‌تر و سودآورتری برویم.

دومین استارتاپ_ فروردین 97

ما یک اپلیکیشن سلامت طراحی و اجرا کردیم و در آن به بیماران کمک میکردیم تا به سلامت خود بیشتر توجه کرده و تمام جنبه‌های آن را اندازه‌گیری کنند.ما در این استارتاپ به پشتوانه‌ای برای تبلیغات در سطوح گسترده نیاز داشتیم وقتی پس از مدتها تلاش به آن دست نیافتیم آن را تعطیل کردیم.

تشکیل تیم

این دو شکست برای ما کافی بود تا دیگر بدون بیزینس پلن و ارزیابی صفر تا صد بازارهدف و روش‌های بازاریابی وارد میدان رقابت کسب و کارها نشویم. پس برای موفقیت در گام اول یک تیم متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ را دور هم جمع کردیم.

شروع کار آکادمی دبیر

ما اینبار قوی و با پشتوانه‌ آکادمی دبیر را تاسیس کردیم و در آن به جنبه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ میپردازیم.

آیا آماده یک جهش فوق‌العاده هستید؟

ما در آکادمی دبیر با تعهد و تمرکز بالا به دنبال رشد کسب و کار شما هستیم و با بکارگیری متخصصین در حوزه‌های مختلف بازاریابی دیجیتال یک جهش فوق‌العاده را برای شما رقم خواهیم زد.

درباره-دبیر

  با ما در تماس باشید.

ارتباط-با-دبیر
تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه یاران فناور فردیس می‌باشد.