09143337200
09143337600

محتوا پادشاه بی‌رقیب دنیای دیجیتال است و همین امر باعث شده تا امروزه تمام برندهای بزرگ به سمت تولید محتوا رفته و به کمک آن کسب و کار خود را رونق دهند. محتوا یکی از موضوعات بسیار ارزشمند برای تمام کسب‌وکارها بوده و می‌تواند منجر به رشد سریع کسب‌وکارها شود.

طراحی سایت، طراحی روابط کاربری، انجام دیجیتال مارکتینگ و انجام سئو سایت تنها مقدمات رسیدن به هدف هستند و بدون محتوا عملا پیشرفتی رخ نخواهد داد. افزایش اهمیت تولید محتوا باعث شد تا بسیاری از افراد به سمت این حوزه آمده و رقابت نفس‌گیری را شکل دهند؛ بنابراین اگر به دنبال دیده شدن در این حوزه به عنوان کارشناس تولید محتوا و یا راهی برای توسعه و دیده شدن کسب‌وکار خود در این فضا هستید، بهتر است این مهارت را به صورت اصولی و نزد اساتید باتجربه در این زمینه بیاموزید.

اگر به دنبال یک دوره جامع و کامل از تولید محتوای سئومحور و کسب تجربه در کنار اساتید برتر و حرفه‌ای‌های این حوزه هستید، با ما همراه باشید.

ثبت نام اولیه دوره آکادمی دبیر

ششمین_دوره_تولید_محتوای_سئو_محور_آکادمی_دبیر

تولید محتوای سئو محور

دنیای تولید محتوا بسیار گسترده و وسیع بوده و پر از ترفندها و نکات مختلفی است که برای موفق شدن در این زمینه به آن‌ها نیاز خواهید داشت. یادگیری تولید محتوای سئو محور در کنار اساتیدی که در این زمینه فعال بوده و صاحب تجارب بسیاری در آن هستند، کمک می‌کند تا این مسیر را در زمان کوتاه‌تری طی کرده و سریع‌تر بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

اساتید باتجربه دبیر، با سال‌ها فعالیت در این زمینه، در کنار شما هستند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت تمام نکات، ترفندها و ریزه‌کاری‌های تولید محتوا را آموزش دیده و در پایان دوره بتوانید به عنوان کارشناس محتوا در این حوزه به فعالیت بپردازید.

آکادمی دبیر و دوره‌های گذشته

تیم آکادمی دبیر درصدد است تا ششمین دوره تولید محتوای سئو محور خود را برگزار کرده و افراد بیشتری در زمینه تولید محتوای ارزشمند تربیت و وارد بازار کار کند. اگر علاقه‌مند به یادگیری تولید محتوا و کسب درآمد بوده و شرایط ما را دارید، این دوره را از دست ندهید! در ادامه شرایط و ضوابط شرکت در دوره و نحوه ثبت نام را بیان خواهیم کرد.

فرصت تجربه‌آموزی در حوزه دیجیتال مارکتینگ

(تولید محتوای سئو محور)

تیم آکادمی دبیر درصدد است تا ششمین دوره تولید محتوای سئو محور خود را برگزار کرده و افراد بیشتری در زمینه تولید محتوای ارزشمند تربیت و وارد بازار کار کند. اگر علاقه‌مند به یادگیری تولید محتوا و کسب درآمد بوده و شرایط ما را دارید، این دوره را از دست ندهید! در ادامه شرایط و ضوابط شرکت در دوره و نحوه ثبت نام را بیان خواهیم کرد.

سوالات-متداول-تولید-محتوای-ویدیویی

چه کسانی می‌توانند در دوره شرکت کنند؟

تمام افرادی که علاقه‌مند به این حرفه بوده و به دنبال یادگیری تولید محتوا به عنوان یک شغل برای کسب درآمد هستند، می‌توانند در این دوره شرکت کرده و صفر تا صد تولید محتوای سئو محور را یاد بگیرند. در کنار یادگیری یک مهارت جدید می‌توانید در قالب یک دوره فرصت آموزی و رقابت 40 روزه توان و دانش خود را محک زده و برنده جایزه ویژه دوره شوید!

شرایط، الزامات و امکانات موردنیاز برای شرکت در دوره

برای شرکت در دوره تولید محتوای سئومحور آکادمی دبیر، داشتن شرایط زیر الزامی است:

سرفصل‌های دوره تولید محتوا سئو محور

در این دوره از تولید محتوای سئو محور این موارد را یاد خواهید گرفت:

ما چه شرایطی را مهیا می‌کنیم؟

ما در آکادمی دیجیتال مارکتینگ دبیر، محیطی پویا با تجربه پروژه‌های مختلف برای شما ایجاد خواهیم کرد تا تجربه کارآموزی موفقی را پشت سر بگذارید. محیط کار در آکادمی دبیر، سالم، یادگیرنده و پرانرژی بوده و در مدت تجربه‌آموزی، هیچ هزینه‌ای از تجربه‌آموز دریافت نمی‌شود.

در پایان دوره تجربه‌آموزی، براساس عملکرد شما مدرک یا رضایت‌نامه‌ صادر خواهد شد (همچنین برای نفر اول دوره کمک هزینه خرید لپ تاپ تا 200.000.000 ریال اعطا می گردد) و بعد از اتمام این مدت شما می‌توانید یک درآمد معقول پاره وقت داشته باشید. تجربه‌آموزی شما با استفاده از پروژه‌های عملی و واقعی در حوزه دیجیتال مارکتینگ خواهد بود. فرقی نمی‌کند در چه رشته و مقطعی مشغول به تحصیل بوده و یا فارغ‌التحصیل شده باشید، تنها کافیست اشتیاق و علاقه به یادگیری تولید محتوا داشته باشید تا بتوانید در این دوره شرکت کنید. در این دوره معجزه اتفاق نمی‌افتد! بلکه یک نقشه راه واضح به شما داده می‌شود تا بتوانید بعد از 40 روز به عنوان کارشناس تولید محتوا در حد معقول به درآمد برسید و راه جدیدی برای پیشرفت در جلوی شما قرار گیرد.

تقویم برگزاری و تاریخ‌های مهم

icon
جلسات آموزشی: 19 تا 26 شهریور
icon
مهلت ثبت نام: 15 شهریور تا 12 شب
icon
عقد قرارداد آموزشی و کارآموزی: 20 شهریور
بصورت حضوری در مرکز رشد دانشگاه
icon
رقابت کارآموزی: 27 شهریور تا 5 آبان
40 روز رقابت _ 4 روز استراحت
سوالات-متداول-تولید-محتوای-گرافیکی

سوالات متداول

ثبت نام اولیه

ثبت نام با موفقیت انجام شد. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.